Kia Rio
1.0 TGDI ComfortPlusLine Navigator Navi|Camera|Airco|Cruise|PDC|N.A.P|APK tot 04-2027
Direct kopen, basisprijs: € 8.443,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.443,-
LEASEPRIJS: € 139,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.688,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Rio |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TGDI ComfortPlusLine Navigator Navi|Camera|Airco|Cruise|PDC|N.A.P|APK tot 04-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 januari 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 161.515 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 139,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.443,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RR-933-R |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.055 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.600 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- Metaallak
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- airco
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- Achteruitrijcamera
- Airco
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise Control
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- start/stop systeem